Bireysel Bilgisayar

Erp nedir?

ERP Nedir?

Erp; kurumların,firmaların ürünlerininin üretiminden veya tedariğinden dağıtımına(satışına) kadar gerçekleşen tüm iş süreçlerinin(satışları da dahil) bir veri yönetim sistemi ile yönetilmesini sağlayan bir yazılım paketidir.İşletme adını taşıyan bütün kurumlar ERP sistemlerini bilmeli ve kullanmalılardır.ERP sistemlerini kullanan işletmeler daha düzenli daha sistemli ve zamandan daha çok faydalanan firmalar olmuşlardır.ERP yazılım satın alma süreci çok iyi bir analiz gerektirmektedir.ERP yazılım satın alınan firmanın tecrübesi,referansları kuvvetli olmalıdır.

Neden Akınsoft?

  1. ERP sistemleri kullanıcı dostu olmalıdır.Bilgisayar bilgisi minimum olan bir çalışanın bile kolay bir şekilde adapte olabileceği bir sistem olmalıdır.
  2. ERP sistemi kurulumu yapıldıktan sonra kurulumu yapan firma ulaşılabilir olmalıdır.Herhangi bir durumda destek alınabilmelidir.(Bireysel Bilişim olarak Akınsoft kurulumu yaptığımız firmalara kurulum sonrası destek hizmeti vermekteyiz.)
  3. ERP sistemi sürekli değişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenebilir olmalıdır.(Bireysel bilişim olarak Akınsoft kurulumu yapmadan önce görüştüğümüz firmalar için ihtiyaç analizi gerçekleştirmekteyiz, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ek modüller kullanarak size hitap eden teknolojiyi sunmaktayız)
  4. ERP sistemini firmanıza kurmadan önce sizlere demo sunmaktayız.Demo sunumu sırasında Akınsoft teknolojisini görmüş ve deneyimlenmiş olmaktasınız.
  5. ERP bir yazılımdır, yazılım konusunda güvenilir kendini ispatlamış olan AKINSOFT , ERP teknolojisinde de en iyiler sıralamasındadır.
  6. Akınsoft ERP yazılımının detaylı yetkilendirmesi ve güvenlik sistemi mevcuttur

 

AKINSOFT sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

 

 

Her Hakkı Saklıdır. Copyright (2012) Bireysel Bilgisayar Ltd.Şti.

Top Desktop version