Ürün ve Hizmetler

Bireysel Bilişim Teknik Destek

Teknik destek hizmetleri 1997’ den beri Ankara’ da,en küçük bilişim biriminden en karmaşık sistemlere kadar kurumunuzun tüm biliim ihtiyaçları için katma değerli çözümlerimizle yanınzdayız.

Adobe Sertifikalı İş Ortağı

Adobe Sertifikalı iş ortağı ve rünlerinin yetkili satıcısı olan Bireysel Bilgisayar, tüm ticari, kamu ve eğitim yazılımları lisanslarını satın alma imkanı sağlar.

SunucuPARK

Altyapıs güçlü sunucularımız ve yetkin sistem mhendislerimizle müşterilerimize web barındırma , kurumsal mail ve bulut sunucu çözümleri sunmaktayız.

Aknsoft Bölge Bayi

Akınsoft ticari ve sektörel yazılımları konusunda uzman , sertifikalı personellerimizle Ankara'da Akınsoft Blge Bayi olarak hizmet vermekteyiz.

Wacom Yetkili Satıcısı

Grafik tablet sektründeki tecrübemizle , Wacom marka grafik tablet ürünlerinin yetkili satıcısı olarak hizmet vermekteyiz.

Xerox Yetkili Satıcısı

Alannda uzman personellerimizle , Ankara ve çevre illerine Xerox Yetkili Satıcsı olarak hizmet vermekteyiz.

Biticaret

Markamız olan 'Biticaret' ile müşterilerimize , e-ticaret alanında profesyonel yazılım özümleri sunmaktayz.

Mathmagic Türkiye Distribütörü

Mathmagic Türkiye Distribütörü olarak müşterilerimize Mathmagic yazlım çözümlerimizi sunmaktayız.

Xerox Yetkili Teknik Servis

Xerox yazıcı, fotokopi, dijital baskı ve çok fonksiyonlu ürünlerinin tamamı için teknik servisimizden onarm ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Apple Bağımsız Servis Sağlayıcı

Apple'ın tedarik ettiği orijinal Apple parçaları sunuyoruz. Apple ürün onarımınızın hatasız gerçekleştirmek için Apple'a ait,araçlardan yararlanıyoruz.

Ruijie

Bireysel Bilişim olarak Ağ altyapısı çözümleri için kolay yönetilebilir, tutarlı ve kaliteli çözümler için Ruijie ve Reyee markaları ile Silver Partner olarak çalışıyoruz.

Synology

NAS cihazları, ağa bağlı depolama, yedekleme, kamera kayıt gibi pek çok ihtiyacımız için kullanılmaktadır.Synology cihazlarını satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sonicwall

Bireysel Bilgisayar, 2011 yılından beri Sonicwall UTM Firewall, Güvenlik ürünlerinin satışını yapmakta ve destek vermektedir.

Style selector

Layout style

Wide
Boxed

Boxed Background Patterns

Boxed Background Images

Color Scheme

Reset styles